Technologia

Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych i najbardziej rozbudowanych parków maszynowych w Europie.
Nasze linie produkcyjne pozwalają na zadrukowanie nawet kilku tysięcy ramek w ciągu doby.

Druk full kolor wraz z białym kolorem

To zdecydowanie najlepsza i najnowocześniejsza metoda nanoszenia nadruków na ramki. Proces polega na drukowaniu farbą bezpośrednio na listwie od ramki oraz utrwaleniu go lampą LED UV. Posiadamy aż dwa duże wysokowydajne urządzenia w technologi HIGH UV LED.

Metoda pozwala na druk w nieograniczonej ilości kolorów, który dodatkowo wzbogacamy kolorem białym. Dzięki tej nowoczesnej metodzie na Państwa ramkę naniesiemy logo, przejścia tonalne, zdjęcia oraz bardzo skomplikowane elementy graficzne. Ramki pod tablice rejestracyjne z nadrukiem reklamowym w tej technologii odznaczają się bardzo wysoką rozdzielczością. Dzięki ponadprzeciętnej dokładności odwzorowanie nawet najmniejszych elementów nie stanowi żadnego problemu. Ramki z nadrukiem w tej technice realizujemy najczęściej w ilości od 50 do 2000 szt.


DRUK sitodrukowy UV

Posiadamy wysokowydajne linie sitodrukowe w odmianie LED UV. Linie sitodrukowe wykorzystywane są najczęściej w dużych zleceniach powyżej 2000 szt. Proces produkcyjny polega na drukowaniu farbą bezpośrednio na listwie oraz utrwaleniu nadruku za pomocą lampy LED UV.

 

Ochrona środowiska

Wszystkie nasze urządzenia skonfigurowane są w technologii UV LED. Dzięki zastosowaniu metody UV LED z produkcji zostały wyeliminowane rozpuszczalniki oraz inne szkodliwe substancje.


RAMKI z nadrukiem

Produkcja ramek pod tablice odbywa się przy użyciu najwyższej jakości tworzyw. Dzięki zastosowaniu specjalnego materiału do produkcji ramki uzyskują idealną jakość. Podkładka jest wtryskiwana z elastycznego materiału dzięki czemu nie pęka i można ją dopasować do kształtu zderzaka. Nasze ramki to jeden z najlepszych nośników reklamy dla firm z branży motoryzacyjno-ubezpieczeniowej. Dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji ramki, montaż może odbywać się na dowolnym samochodzie bez konieczności wiercenia dodatkowych otworów. Nadruki na naszych ramkach są wykonywane maszynowo farbą bezpośrednio na ramce. Technika znakowania dobierana jest w zależności od kolorystyki nadruku oraz ilości zamawianych sztuk. Nasze nadruki wyróżniają się żywą kolorystyką oraz wiernym odwzorowaniem nawet małych elementów. Tylko nadruk metodą LED UV lub sitodruku UV jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne i nie ulega zmyciu lub utlenieniu pod wpływem użytkowania. Nie stosujemy nietrwałych metod znakowania typu naklejki. Nawet najmniejsze nakłady ilościowe drukujemy farbą bezpośrednio na ramce.

Całość wykonana z wytrzymałego polistyrenu wysokoudarowego (HIPS)

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić ramki pod tablice rejestracyjne?
Wystarczy złożyć zamówienie drogą mailową lub wejść na nasz sklep - Sansart24.
Czy cena jest uzależniona od ilości zamieszczonych informacji?
Nie. Cena zależy wyłącznie od nakładu oraz od ilości kolorów na ramce.
Czy wykonujecie projekt?
Oczywiście wykonujemy. Projekt jest bezpłatny i jest wykonywany zgodnie z Państwa sugestiami.
W jakim formacie można dostarczyć własny projekt?
Projekty przyjmujemy w formatach wektorowych (cdr , pdf, eps) Makieta jest dostępna pod głównym opisem.
Kto najczęściej zamawia ramki tablic?
  • ubezpieczalnie
  • stacje kontroli pojazdów
  • zakłady mechaniki pojazdowej
  • instytucje finansowe
  • wypożyczalnie samochodów
  • kluby i fora o tematyce samochodowej
  • przedsiębiorstwa działające w branży motoryzacyjnej
Bardzo często także inne branże zupełnie nie związane z motoryzacją gdyż jest to idealny nośnik reklamy.
Wysyłka i płatność za towar
Ramki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. W jednaj paczce mieści się do 100 szt. ramek.
Koszt wysyłki dla jednaj paczki wysyłanej za pobraniem to 24,50 netto. Koszt wysyłki dla jednaj paczki wysyłanej po dokonaniu przedpłaty za towar to 20zł netto.
Za ramki można zapłacić kurierowi za pobraniem lub uiścić przedpłatę na nasze konto.

Zamów produkt w naszym sklepie, a wszystkie opcje zostaną automatycznie uwzględnione. Pozostanie jedynie płatność za zamówienie.
Jaki jest czas oczekiwania na ramki z nadrukiem?
Zależy to od ilości zleceń oraz od wielkości zamówienia. Standardowo nie przekracza 7 dni roboczych.